Q8016RH6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8016RH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q8016RH6
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220
Fitxak: 1.Q8016RH6.pdf2.Q8016RH6.pdf3.Q8016RH6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Q8016RH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q8016RH6 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66545 pcs Datuen fitxa 1.Q8016RH6.pdf2.Q8016RH6.pdf3.Q8016RH6.pdf
Tentsioa - Off egoera 800V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Non-Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 16A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 70mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 80mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q8025L6TP
Q8025L6TP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: ALTERNISTORS 25AMP 800V TO-220A
Stockean: 21992 pcs
Deskarga: Q8025L6TP.pdf
RFQ
Q8016RH6TP
Q8016RH6TP
deskribapena: TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220