Q8010N4RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8010N4RP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q8010N4RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 800V 10A TO263
Fitxak: 1.Q8010N4RP.pdf2.Q8010N4RP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Q8010N4RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q8010N4RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 800V 10A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54491 pcs Datuen fitxa 1.Q8010N4RP.pdf2.Q8010N4RP.pdf
Tentsioa - Off egoera 800V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak Q8010N4 RP
Q8010N4RPTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza TRIAC Standard 800V 10A Surface Mount TO-263 (D2Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 10A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 100A, 120A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 25mA konfigurazioa Single