Q8006LH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8006LH4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q8006LH4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220
Fitxak: Q8006LH4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Q8006LH4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q8006LH4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71634 pcs Datuen fitxa Q8006LH4.pdf
Tentsioa - Off egoera 800V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 80A, 85A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q8006LH4TP
Q8006LH4TP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO220