Q6016RH657
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6016RH657
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Fitxak: 1.Q6016RH657.pdf2.Q6016RH657.pdf
  • Mezua
Q6016RH657ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6016RH657 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3092 pcs Datuen fitxa 1.Q6016RH657.pdf2.Q6016RH657.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Formed Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220AB
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 70mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 80mA