Q6015L558
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6015L558
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 600V 15A TO220
Fitxak: 1.Q6015L558.pdf2.Q6015L558.pdf3.Q6015L558.pdf
  • Mezua
Q6015L558ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6015L558 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 600V 15A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5124 pcs Datuen fitxa 1.Q6015L558.pdf2.Q6015L558.pdf3.Q6015L558.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Standard 600V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 15A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 70mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q6015L5
Q6015L5
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC 600V 15A TO220