Q6008DH4RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6008DH4RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252
Fitxak: 1.Q6008DH4RP.pdf2.Q6008DH4RP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
Q6008DH4RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6008DH4RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160053 pcs Datuen fitxa 1.Q6008DH4RP.pdf2.Q6008DH4RP.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak Q6008DH4 RP
Q6008DH4 RP-ND
Q6008DH4-ND
Q6008DH4RP-ND
Q6008DH4RPTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 80A, 85A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA konfigurazioa Single