Q6006N5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6006N5RP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6006N5RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 600V 6A TO263
Fitxak: 1.Q6006N5RP.pdf2.Q6006N5RP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
Q6006N5RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6006N5RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 600V 6A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45522 pcs Datuen fitxa 1.Q6006N5RP.pdf2.Q6006N5RP.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak Q6006N5RPCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza TRIAC Standard 600V 6A Surface Mount TO-263 (D2Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 65A, 80A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 50mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA konfigurazioa Single