Q4016LH6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4016LH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q4016LH6
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220
Fitxak: 1.Q4016LH6.pdf2.Q4016LH6.pdf3.Q4016LH6.pdf4.Q4016LH6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
Q4016LH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q4016LH6 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35410 pcs Datuen fitxa 1.Q4016LH6.pdf2.Q4016LH6.pdf3.Q4016LH6.pdf4.Q4016LH6.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 16A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 70mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 80mA