Q4015N5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4015N5TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q4015N5TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 400V 15A TO263
Fitxak: 1.Q4015N5TP.pdf2.Q4015N5TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Q4015N5TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q4015N5TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 400V 15A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55406 pcs Datuen fitxa 1.Q4015N5TP.pdf2.Q4015N5TP.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Standard 400V 15A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 15A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 70mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA