Q4015L555
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q4015L555
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 400V 15A TO220
Fitxak: 1.Q4015L555.pdf2.Q4015L555.pdf3.Q4015L555.pdf
  • Mezua
Q4015L555ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q4015L555 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 400V 15A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6156 pcs Datuen fitxa 1.Q4015L555.pdf2.Q4015L555.pdf3.Q4015L555.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Standard 400V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 15A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 70mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q4015L559
Q4015L559
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC 400V 15A TO220
Stockean: 70112 pcs
Deskarga: Q4015L559.pdf
RFQ
Q4015L5
Q4015L5
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.