Q4008VH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4008VH4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q4008VH4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251
Fitxak: Q4008VH4.pdf
  • Mezua
Q4008VH4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q4008VH4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5095 pcs Datuen fitxa Q4008VH4.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 80A, 85A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q4008VH4TP
Q4008VH4TP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251