Q4008LH4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4008LH4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q4008LH4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220
Fitxak: 1.Q4008LH4.pdf2.Q4008LH4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
Q4008LH4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q4008LH4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51636 pcs Datuen fitxa 1.Q4008LH4.pdf2.Q4008LH4.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q4008L4
Q4008L4
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC 400V 8A TO220
Stockean: 45955 pcs
Deskarga: Q4008L4.pdf
RFQ
Q4008N4TP
Q4008N4TP
deskribapena: TRIAC 400V 8A TO263
Stockean: 77142 pcs
Deskarga: Q4008N4TP.pdf
RFQ
Q4008LH4TP
Q4008LH4TP