Q4006VH4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4006VH4TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q4006VH4TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO251
Fitxak: 1.Q4006VH4TP.pdf2.Q4006VH4TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
Q4006VH4TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q4006VH4TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108660 pcs Datuen fitxa 1.Q4006VH4TP.pdf2.Q4006VH4TP.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 55A, 65A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA