Q2006N4RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2006N4RP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q2006N4RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 200V 6A TO263
Fitxak: 1.Q2006N4RP.pdf2.Q2006N4RP.pdf
  • Mezua
Q2006N4RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q2006N4RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 200V 6A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4205 pcs Datuen fitxa 1.Q2006N4RP.pdf2.Q2006N4RP.pdf
Tentsioa - Off egoera 200V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Standard 200V 6A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 65A, 80A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 50mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 25mA