Q2004F42
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2004F42 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q2004F42
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 200V 4A TO202
Fitxak: Q2004F42.pdf
  • Mezua
Q2004F42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q2004F42 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 200V 4A TO202 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6988 pcs Datuen fitxa Q2004F42.pdf
Tentsioa - Off egoera 200V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2.5V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-202
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-202 Long Tab Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Standard 200V 4A Through Hole TO-202
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 4A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 46A, 55A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 30mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 25mA