PSR072FL0500Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSR072FL0500Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC/1KVDC
Fitxak: 1.PSR072FL0500Z.pdf2.PSR072FL0500Z.pdf
Stock egoera 252 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 252 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PSR072FL0500Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSR072FL0500Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC/1KVDC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 252 pcs Datuen fitxa 1.PSR072FL0500Z.pdf2.PSR072FL0500Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1kV Tentsioaren balorazioa - AC 1.3kV
Tamaina / dimentsioa 2.953" L x 2.362" W x 2.598" H (75.00mm x 60.00mm x 66.00mm) Series POWR-SPEED® PSR
Erantzun Denbora Fast Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Bolt Mount
I2t urtzea 55452 Fuse mota Square
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 500A