PSR033FL1500Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSR033FL1500Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 1.5KA 650VAC/500VDC
Fitxak: 1.PSR033FL1500Z.pdf2.PSR033FL1500Z.pdf
Stock egoera 174 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 174 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PSR033FL1500Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSR033FL1500Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE SQUARE 1.5KA 650VAC/500VDC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 174 pcs Datuen fitxa 1.PSR033FL1500Z.pdf2.PSR033FL1500Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 650V
Tamaina / dimentsioa 2.008" L x 2.894" W x 3.130" H (51.00mm x 73.50mm x 79.50mm) Series POWR-SPEED® PSR
Erantzun Denbora Fast Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Bolt Mount