PSR030FL0500Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSR030FL0500Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC
Fitxak: 1.PSR030FL0500Z.pdf2.PSR030FL0500Z.pdf
Stock egoera 551 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PSR030FL0500Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSR030FL0500Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 551 pcs Datuen fitxa 1.PSR030FL0500Z.pdf2.PSR030FL0500Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 700V
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm) Series POWR-SPEED® PSR
Erantzun Denbora Fast Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Bolt Mount
I2t urtzea 31429 Fuse mota Square
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 500A