PHS120A6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
PHS120A6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHS120A6
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 6A
Fitxak: PHS120A6.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
PHS120A6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHS120A6 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 6A Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 3259 pcs Datuen fitxa PHS120A6.pdf
Tentsioa - Input 120VAC Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Hornitzaileen gailuen paketea - Series PHS
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Irteerako mota AC, Proportional Control Beste izenak F10630
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Uneko karga 6A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS Compliant