P6SMB150AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P6SMB150AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P6SMB150AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 128V 207V SMB
Fitxak: 1.P6SMB150AT3G.pdf2.P6SMB150AT3G.pdf
  • Mezua
P6SMB150AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P6SMB150AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 128V 207V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3868 pcs Datuen fitxa 1.P6SMB150AT3G.pdf2.P6SMB150AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 128V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 207V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 143V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series P6SMB Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak P6SMB150AT3GOS
P6SMB150AT3GOS-ND
P6SMB150AT3GOSTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Edukiera @ maiztasuna 150pF @ 1MHz