P4KE540CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4KE540CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P4KE540CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 486V 740V DO204AL
Fitxak: P4KE540CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
P4KE540CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P4KE540CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 486V 740V DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129107 pcs Datuen fitxa P4KE540CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 486V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 740V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 513V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41) Series P4KE
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak P4KE540CACT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 540mA
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P4KE550-B
P4KE550-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 495V 798V DO204AL
Stockean: 403485 pcs
Deskarga: P4KE550-B.pdf
RFQ
P4KE540CA-TP
P4KE540CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 459V 740V DO41
Stockean: 926929 pcs
Deskarga: P4KE540CA-TP.pdf
RFQ
P4KE550-E3/54
P4KE550-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 495V 760V DO204AL
Deskarga: P4KE550-E3/54.pdf
P4KE540CA-B
P4KE540CA-B
deskribapena: TVS DIODE 486V 740V DO204AL