P1553ACL60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1553ACL60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P1553ACL60
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDAC SYM 3CHP 130V 400A TO220
Fitxak: P1553ACL60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
P1553ACL60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P1553ACL60 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDAC SYM 3CHP 130V 400A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30380 pcs Datuen fitxa P1553ACL60.pdf
Tentsioa - Estatukoan 8V Tentsioa - Off egoera 130V
Tentsioa - Breakover 180V Series SIDACtor®
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-220-3 No Tab
Elementuen kopurua 3 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 60pF, 95pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P1553ABLRP
P1553ABLRP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SIDAC SYM 3CHP 130V 250A TO220
Stockean: 32283 pcs
Deskarga: P1553ABLRP.pdf
RFQ
P1553UALRP
P1553UALRP
deskribapena: SIDAC SYM 3CHP 130V 150A MS013
Stockean: 50146 pcs
Deskarga: P1553UALRP.pdf
RFQ
P1553AC
P1553AC
deskribapena: SIDAC SYM 3CHP 130V 400A TO-220
Deskarga: P1553AC.pdf
P1553AC60
P1553AC60
deskribapena: SIDACTOR 3CHP 130V 400A TO-220
Deskarga: P1553AC60.pdf
P1553ABRP
P1553ABRP
deskribapena: SIDACTOR 3CHP 130V 250A TO-220
Deskarga: P1553ABRP.pdf
P1553ACL
P1553ACL