P1500ECMCRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500ECMCRP2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P1500ECMCRP2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDAC MC BI 140V 400A TO-92
Fitxak: 1.P1500ECMCRP2.pdf2.P1500ECMCRP2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
P1500ECMCRP2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P1500ECMCRP2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDAC MC BI 140V 400A TO-92 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6406 pcs Datuen fitxa 1.P1500ECMCRP2.pdf2.P1500ECMCRP2.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 140V
Tentsioa - Breakover 180V Series SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 55pF