P1500EALRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500EALRP2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P1500EALRP2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
Fitxak: P1500EALRP2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
P1500EALRP2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P1500EALRP2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDACTOR BI 140V 150A TO-92 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195709 pcs Datuen fitxa P1500EALRP2.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 140V
Tentsioa - Breakover 180V Series SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 40pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P1500EARP1
P1500EARP1
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
Stockean: 2897 pcs
Deskarga: P1500EARP1.pdf
RFQ
P1500EA
P1500EA
deskribapena: SIDACTOR SURGE SUP TO-92 140V