P1200SARP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1200SARP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P1200SARP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDAC LCAS SYM 100V 150A DO-214
Fitxak: P1200SARP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
P1200SARPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P1200SARP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDAC LCAS SYM 100V 150A DO-214 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2973 pcs Datuen fitxa P1200SARP.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 100V
Tentsioa - Breakover 130V Series SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
Uneko - Eutsi (Ih) 120mA kapazitantzia 45pF