P1100Q22CLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1100Q22CLRP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P1100Q22CLRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDACTOR BI 90V 400A 2QFN
Fitxak: P1100Q22CLRP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
P1100Q22CLRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P1100Q22CLRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDACTOR BI 90V 400A 2QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170266 pcs Datuen fitxa P1100Q22CLRP.pdf
Tentsioa - Estatukoan 5V Tentsioa - Off egoera 90V
Tentsioa - Breakover 130V Series SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-TDFN
Beste izenak P1100Q22CL Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 70pF