P0080EBRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080EBRP2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P0080EBRP2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDACTOR BI 6V 250A TO-92
Fitxak: P0080EBRP2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
P0080EBRP2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P0080EBRP2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDACTOR BI 6V 250A TO-92 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5778 pcs Datuen fitxa P0080EBRP2.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 6V
Tentsioa - Breakover 25V Series SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Uneko - Eutsi (Ih) 50mA kapazitantzia 150pF