NH2CG125
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NH2CG125
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC
Fitxak: NH2CG125.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
NH2CG125ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NH2CG125 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4550 pcs Datuen fitxa NH2CG125.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 440V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 2.953" L x 2.530" W x 1.575" H (75.00mm x 64.26mm x 40.00mm) Series -
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Rectangular, Blade Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Square
Ezaugarriak Indicating Uneko balorazioa 125A