MAC15A8G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC15A8G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAC15A8G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 600V 15A TO220AB
Fitxak: 1.MAC15A8G.pdf2.MAC15A8G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MAC15A8Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAC15A8G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 600V 15A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61458 pcs Datuen fitxa 1.MAC15A8G.pdf2.MAC15A8G.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak MAC15A8GOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza TRIAC Standard 600V 15A Through Hole TO-220AB Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 15A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 150A @ 60Hz Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 40mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA konfigurazioa Single