M83530/1-2000B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M83530/1-2000B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 200V 6KA DISC 20MM
Fitxak: M83530/1-2000B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 617 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
M83530/1-2000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M83530/1-2000B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 200V 6KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 617 pcs Datuen fitxa M83530/1-2000B.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 200V Varistor tentsioa (min) 180V
Varistor Tentsioa (Max) 220V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 175V Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Energia 50J
Deskribapen zehatza 200V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6kA
Edukiera @ maiztasuna 3800pF @ 1MHz