LT604001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LT604001C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 600V 400A CHASSIS
Fitxak: LT604001C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LT604001Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LT604001C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 600V 400A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5620 pcs Datuen fitxa LT604001C.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Box Lug
Series LT Beste izenak LT60400-1C
Orientazio - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 1.594" Dia x 3.626" L (40.5mm x 92.1mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class T Deskribapen zehatza Fuse Block 400A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Uneko balorazioa 400A Harremanetarako materiala -