LSP05G277PX3333
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LSP05G277PX3333 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LSP05G277PX3333
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SURGE PROTECTOR 5KA 277VAC
Fitxak: 1.LSP05G277PX3333.pdf2.LSP05G277PX3333.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
  • Mezua
LSP05G277PX3333ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LSP05G277PX3333 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SURGE PROTECTOR 5KA 277VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8401 pcs Datuen fitxa 1.LSP05G277PX3333.pdf2.LSP05G277PX3333.pdf
Tentsioa 277V Teknologia Surge Protector
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series LSP
Packaging Tray Pakete / kasua Module, Wire Leads
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Screw
eskaerak LED Drivers, AC/DC SMPS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LSP05G240PX3333
LSP05G240PX3333
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SURGE PROTECTOR 5KA 240VAC
Stockean: 8407 pcs
Deskarga: LSP05G240PX3333.pdf
RFQ
LSP05G240SX3333
LSP05G240SX3333