LR600302CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LR600302CR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS
Fitxak: LR600302CR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LR600302CRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LR600302CR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4736 pcs Datuen fitxa LR600302CR.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Box Lug
Series Class R Beste izenak LR60030-2CR
Orientazio - Zirkuitu kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuseholder mota Holder
Fuse mota Cartridge Fuse Size 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class R Deskribapen zehatza Fuse Holder 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala -