LR4-600-C100F
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LR4-600-C100F
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 20V 6A STRAP
Fitxak: LR4-600-C100F.pdf
  • Mezua
LR4-600-C100Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LR4-600-C100F fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 20V 6A STRAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3330 pcs Datuen fitxa LR4-600-C100F.pdf
Tentsioa - Geh 20V Mota Polymeric
Bidaia ordua 5s Series PolySwitch®, LR4
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Strap Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 20V 6A Ih User Defined Strap Oraina - Bidaia (It) 11.7A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 6A