LNRK070.V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNRK070.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 70A 250VAC/125VDC
Fitxak: LNRK070.V.pdf
  • Mezua
LNRK070.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNRK070.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 70A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2741 pcs Datuen fitxa LNRK070.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 1.252" Dia x 5.874" L (31.80mm x 149.20mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals Beste izenak LLNRK 70
LLNRK070
LLNRK70
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 70A Class RK1