LJ6008V8TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LJ6008V8TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALT 8A 600V TO-251 V-PAK
Fitxak: LJ6008V8TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
LJ6008V8TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LJ6008V8TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALT 8A 600V TO-251 V-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109896 pcs Datuen fitxa LJ6008V8TP.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-251AA
Series LJxx08xx Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Beste izenak F11723 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-251AA
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 70A, 84A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 25mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 20mA