LH600301S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LH600301S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOCK CART 600V 30A
Fitxak: LH600301S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LH600301Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LH600301S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOCK CART 600V 30A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6642 pcs Datuen fitxa LH600301S.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Screw Terminal
Series LH Orientazio -
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Fuseholder mota Block Fuse mota Cartridge
Fuse Size 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm) Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko NLS, RLS
Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Uneko balorazioa 30A