LH251001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LH251001C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS
Fitxak: LH251001C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LH251001Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LH251001C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5698 pcs Datuen fitxa LH251001C.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa Box Lug
Series LH Beste izenak LH25100-1C
Orientazio - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko NLN, RLN Deskribapen zehatza Fuse Block 100A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Uneko balorazioa 100A Harremanetarako materiala -