LH250303C
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LH250303C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Fitxak: LH250303C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LH250303Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LH250303C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2851 pcs Datuen fitxa LH250303C.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa Box Lug
Series LH Beste izenak LH25030-3C
Orientazio - Zirkuitu kopurua 3
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko NLN, RLN Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LH250303CR
LH250303CR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS