LFR600301SID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFR600301SID
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Fitxak: 1.LFR600301SID.pdf2.LFR600301SID.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFR600301SIDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFR600301SID fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4212 pcs Datuen fitxa 1.LFR600301SID.pdf2.LFR600301SID.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Screw Terminal
Series LFR Beste izenak LFR60030-1SID
Orientazio - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class R Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala -