LFR250302P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFR250302P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Fitxak: 1.LFR250302P.pdf2.LFR250302P.pdf
  • Mezua
LFR250302Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFR250302P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4146 pcs Datuen fitxa 1.LFR250302P.pdf2.LFR250302P.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa Screw Terminal, Pressure Plate
Series LFR Beste izenak LFR25030-2P
Orientazio - Zirkuitu kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class R Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 250V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala -