LFJ104001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFJ104001C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK BLT DWN 1000V 400A CHA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 316 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 316 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFJ104001Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFJ104001C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK BLT DWN 1000V 400A CHA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316 pcs Datuen fitxa
Tentsioa 1000V Amaiera estiloa Box Lug
Series LFJ1000 Orientazio -
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Fuseholder mota Block Fuse mota Bolt Down
Fuse Size 2" Dia x 7.126" L (50.8mm x 181mm) Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko SPFJ
Deskribapen zehatza Fuse Block 400A 1000V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount Uneko balorazioa 400A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFJ102001CST
LFJ102001CST
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: 1000VDC 200A SPFJ HLDR 1PLE STD
Stockean: 679 pcs
Deskarga: LFJ102001CST.pdf
RFQ
LFJ104001CST
LFJ104001CST
deskribapena: 1000VDC 400A SPFJ HLDR 1PLE STD