LFG480301CDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG480301CDINR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFG480301CDINR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL
Fitxak: LFG480301CDINR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LFG480301CDINRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFG480301CDINR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6162 pcs Datuen fitxa LFG480301CDINR.pdf
Tentsioa 480V Amaiera estiloa Box Lug
Series LF Beste izenak LFG48030-1CDINR
Orientazio - Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 0.406" Dia x 1.626" L (10.3mm x 41.3mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class G Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 480V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LFG480302PQDINR
LFG480302PQDINR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BLOK CART 480V 30A DIN RAIL
Stockean: 3421 pcs
Deskarga: LFG480302PQDINR.pdf
RFQ
LFG254
LFG254
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN FILTER GUARD ASSY 254MM ABS
Stockean: 3829 pcs
Deskarga: LFG254.pdf
RFQ
LFG280BF/PK
LFG280BF/PK
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: LFG280 REPLACEMENT MEDIA 5 PACK
Deskarga: LFG280BF/PK.pdf
LFG280B
LFG280B
deskribapena: FAN GUARD LOUVERED 280MM BLACK
Deskarga: LFG280B.pdf
LFG280
LFG280
deskribapena: FAN FILTER GUARD ASSY 280MM ABS