LA70QS2004K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LA70QS2004K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 200A 700VAC/VDC
Fitxak: LA70QS2004K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 518 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LA70QS2004Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LA70QS2004K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 200A 700VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 518 pcs Datuen fitxa LA70QS2004K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 700V Tentsioaren balorazioa - AC 700V
Tamaina / dimentsioa 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Series POWR-GARD® LA70QS
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak LA70QS200-4K
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 200A Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 100kA DC Homologazioak CSA, UR
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LA70QS2014F
LA70QS2014F
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 20A 690VAC/700VDC