LA70Q704
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LA70Q704
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 70A 700VAC/650VDC
Fitxak: LA70Q704.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 574 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LA70Q704ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LA70Q704 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 70A 700VAC/650VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 574 pcs Datuen fitxa LA70Q704.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 650V Tentsioaren balorazioa - AC 700V
Tamaina / dimentsioa 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Series LA70Q
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak LA70Q70-4
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 70A Class -