LA50QS2004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LA50QS2004
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 200A 500VAC/VDC
Fitxak: LA50QS2004.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 739 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LA50QS2004ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LA50QS2004 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 200A 500VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 739 pcs Datuen fitxa LA50QS2004.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 1.220" Dia x 2.130" L (31.00mm x 54.10mm) Series POWR-GARD® LA50QS
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak LA50QS200-4
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 200A Class -