LA30QS1504
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LA30QS1504
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 150A 300VAC/VDC
Fitxak: LA30QS1504.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 880 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 880 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LA30QS1504ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LA30QS1504 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 150A 300VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 880 pcs Datuen fitxa LA30QS1504.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 300V
Tamaina / dimentsioa 1.220" Dia x 1.630" L (31.00mm x 41.40mm) Series POWR-GARD® LA30QS
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak LA30QS150-4
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 150A Class -