L70QS070.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L70QS070.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUS 700V SEMICONDUCTOR 70A
Fitxak: L70QS070.V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L70QS070.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L70QS070.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUS 700V SEMICONDUCTOR 70A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1366 pcs Datuen fitxa L70QS070.V.pdf
Series *
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L70QS040.V
L70QS040.V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUS 700V SEMICONDUCTOR 40A
Stockean: 1656 pcs
Deskarga: L70QS040.V.pdf
RFQ
L70QS150.V
L70QS150.V
deskribapena: FUS 700V SEMICONDUCTOR 150A