L60S500.X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L60S500.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 600VAC CYLINDR
Fitxak: L60S500.X.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 499 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
  • Mezua
L60S500.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L60S500.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 600VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 499 pcs Datuen fitxa L60S500.X.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 2.079" Dia x 2.874" L (52.80mm x 73.00mm)
Series POWR-GARD® L60S Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak L60S 500
L60S500
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 500A