L6004L556
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L6004L556 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L6004L556
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220
Fitxak: 1.L6004L556.pdf2.L6004L556.pdf3.L6004L556.pdf4.L6004L556.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
L6004L556ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L6004L556 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 4A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 33A, 40A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 10mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA